Zlepšený výkon na výhru nestačil

04.09.2012 10:18

Po bídném výkonu v Tuchoměřicích odehrálo Novo Kladno první domácí zápas proti mužstvu z Braškova a byl to úplně jiný zápas. V sestavě bylo několik změn, do sestavy se vrátili oba beci - navrátilec Sikora a Dolenský. Málokdo nastoupil na stejném postu jako minulý víkend. Hned od úvodu Novo Kladno zatlačilo soupeře a dobře kombinovalo. To vyústilo v první a asi největší šanci zápasu - Novo výborně vyšachovalo na půlce ryhlou kombinací na jeden dotek celou obranu Braškova a Kovařík uháněl od půlky zcela sám na golmana Kohouta, ale na mokrém terénu chtěl brankáře přehodit a výsledku se ani nedalo říkat střela. Celý poločas byl v režiji našeho mužstva, ale když Kříček trefil nádhernou střelou pouze tyč, odcházelo se do kabin za nerozhodného výsledku 0:0. Druhá půle začala podobně jako ta první, ale hosté se taky začali osmělovat a hlavně Repavský dělal naší obraně problémy. Zápas byl v té době o tom, kdo vstřelí první gól, ale to se ani jednomu brankáři připustit nechtělo. Frolík několikrát výborně vytěsnil několik dalekonosných střel a hlavně poté největší šanci soupeře, kdy reflexivně vykopl střelu z malého vápna na břevno. Novo zahrávalo za celý zápas několik nadějných standardních situací okolo brány soupeře, ale ty se tentokrát příliš nedařily. Ta poslední a nejnebezpečnější přišla v posledních vteřinách, kdy Moc rychle rozehrál a stačilo, aby míč zaplul k tyči a Kohout by byl bez šance, bohužel ani tato střela se nevešla mezi tyče a tak po výsledku 0:0 bude muset Novo získat ztracené body v sobotu na hřišti Doks.

Novo - Braškov 0:0

Sestava: Frolík - Dolenský, Moc, Packa, Sikora - Kříček (Vlčák), Šromovský, Brnovják, Fišera - Kovařík, Váňa